Tehničar cestovnog prometa Ivan Totić ostvario plasman na državno natjecanje

Autor: Marica Barać, 20. 3. 2024.

Jučer je u Školi za cestovni promet u Zagrebu održano izlučno natjecanje WorldSkills Croatia 2024. u disciplini Prometna tehnologija i logistika.

Naš učenik 4.F razreda, u zanimanju Tehničar cestovnog prometa, Ivan Totić pod mentorstvom nastavnika Ante Vučkovića, izborio je plasman na završno državno natjecanje koje će se održati u Zagrebu od 13. do 15. svibnja 2024. godine.

Na izlučnom natjecanju u Zagrebu sudjelovalo je 15 strukovnih škola iz cijele Hrvatske.

- Ovo je iznimno velik uspjeh za našu školu. Nastavnik Ante Vučković sa svojim učenicima radi izvrstan posao te se već treću godinu zaredom plasira na državno natjecanje iz ove discipline. Želim im puno sreće u svibnju te da se u Sinj vrate sa što boljim uspjehom - rekla je ravnateljica Marica Barać.