Učenici TIŠ Ruđera Boškovića uručili donacije Caritasu Gospe Sinjske

Autor: Toni Dukić, 13. 3. 2024.

Učenici 2. razreda Tehničko industrijske škole Ruđera Boškovića u Sinju, trogodišnji smjer, zvanje automehaničar i stolar, u pratnji nastavnika Mirene Drčelić i Željka Milanovića posjetili su Caritas Gospe Sinjske. Sa sobom su donijeli pomoć u namirnicama za korisnike.

Lijepu gestu učinili su i maturanti ove sinjske škole koji su darovali novčanu donaciju za Caritas. Župniku fra Antoniju Mravku donaciju je predao predstavnik maturanata, učenik Jure Prelas.

Župnik je zahvalio ravnateljici Marici Barać što podupire rad Caritasa, kao i nastavnicima i učenicima škole. Nakon susreta u prostorijama Caritasa, u Samostanu je za učenike pripremljena dobrodošlica.