Održano školsko natjecanje iz discipline Električne instalacije

Autor: Marica Barać, 22. 1. 2024.

Danas je u Tehničkoj i industrijskoj školi Ruđera Boškovića u Sinju održano školsko natjecanje iz discipline Električne instalacije.

Natjecalo se ukupno osam učenika, a najbolji je bio Anteo Šarić, koji je imao ukupno 95 bodova od mogućih 100.

Naziv praktičnog zadatka je glasio "Opremanje i ožičenje razvodnog ormara (RO) sa FID (RCD) 2P zaštitnom sklopkom i pripadajućim instalacijskim osiguračima (AIP) za strujne krugove jednofaznih trošila i strujnih krugova rasvjete (izmjeničan spoj instalacijskih sklopki, spoj luksomata)", a učenik Šarić se plasirao na međužupanijsko natjecanje, koje će se organizirati u našoj školi.

Čestitke Anteu Šariću i sretno mu na natjecanju 12. ožujka ove godine.