Diseminacija Erasmus+ projekta

Autor: Toni Dukić, 3. 5. 2023.

Jučer je u sklopu sjednice Nastavničko vijeća održana diseminacija Erasmus+ projekta.

Vrlo opsežno i zanimljivo predavanje pripremili su nastavnici Ivan Vulić i Filip Vukas, koji su bili u pratnji učenika na iskustvenom radu u Irskoj. U izlaganju su se osvrnuli na cijelo putovanje, od polaska iz Sinja do dolaska u Bray. Nakon toga su kolegama prenijeli što su sve učenici radili u Irskoj te kakva su iskustva ponijeli sa sobom kući.

Nakon njih je ravnateljica Marica Barać, koja je ujedno vršila ulogu projektnog koordinatora, pričala o projektu sa financijske strane. Kolege su pohvalile nastavnike u pratnji te sve koji su sudjelovali u realizaciji projekta.

Prezentacija je u privitku objave.

Priloženi dokumenti:
TISRB-Erasmus-Bray-Irska_(1).pptx (22.81 MB)