Spremni za nove uspjehe

Autor: Marica Barać, 7. 3. 2023.

Nakon što je sjajni Filip Šušnjara bio najbolji na međužupanijskom natjecanju iz discipline Vožnja motornog vozila i plasirao se na državno natjecanje, pred učenicima Tehničke i industrijske škole Ruđera Boškovića u Sinju novi su izazovi.

U narednih par dana nastupit će na novim natjecanjima u kojima će tražiti svoju šansu za nastup na državom natjecanju.

Mentori mjesecima marljivo rade sa svojim učenicima iz disciplina Stolarstvo, Kućne instalacije, CNC i CAD/CAM tehnologije, Električne instalacije i Prometna tehnologija i logistika.

Ravnateljici i djelatnicima u školi zadovoljstvo je što učenici nastupaju u velikom broju disciplina što je potvrda da su svi sektori i zanimanja koja se upisuju u ovu školu zastupljeni na jednak način.

Učenici sa svojim mentorima idu na međužupanijska natjecanja u disciplinama:

Električne instalacije – Magdalena Perković Paloš – Split, 7.3. (mentor Ivan Radman)

CNC CAD/CAM tehnologije- Šimun Modrić, Rijeka, 8.3. (mentor Stipe Poljak)

Kućne instalacije – Stipe Nasić i Ivano Tokić – Šibenik, 9.3. (mentor Marko Buratović)

Prometna tehnologija i logistika – Toni Barać – Rijeka, 10.3. (mentor Ante Vučković)

Stolarstvo: Anđelo Tadić – Karlovac, 10.3. (mentor Željko Milanović)

U fotogaleriji gore prenosimo mali dio radne atmosfere i entuzijazma iz škole, a učenicima želimo puno uspjeha na međužupanijskim natjecanjima!