Naši učenici Ivan i Anđelo Mladina, uspješni sportaši, u emisiji Hit radija ,,Naša dica"

Autor: Marica Barać, 14. 1. 2023.

Braća Ivan i Anđelo Mladina učenici su naše škole koji se mogu pohvaliti zapaženim uspjesima u borilačkim sportovima. Ivan je učenik trećeg razreda, smjer tehničar cestovog prometa, a Anđelo je učenik drugog razreda u smjeru strojarskog računalnog tehničara. Osim što su vrlo dobri učenici, posljednje dvije godine su i članovi BSK Pancration te se natječu i treniraju kickboxing, grappling i MMA.

Danas su sudjelovali u emisiji Hit radija pod nazivom ,,Naša dica". Slušateljima su otkrili da treniraju šest puta tjedno te da su im uzori naši uspješni sportaši Antonio Plazibat i Mirko Filipović, ali i njihov trener Mate Labrović. Govore i o svojim počecima u kickboxing klubu ,,Kula" te ljubavi prema kickboxingu.

Ono što su na kraju emisije poručili drugima je da se uključe u bilo kakav sport jer je bavljenje sportom uvijek dobro iskustvo kao i da slijede svoju strast i rade ono što vole jer će iz toga uvijek izvući ono najbolje, kako prenosi portal Ferata.

Mi im želimo puno uspjeha i novih medalja, a snimku cijele emisije možete preslušati na sljedećem linku još 15 dana: https://www.hitradio.hr/preslusavanje/.