Četvrta godina održavanja akcije ,,Zasadi stablo, ne budi panj!"

Autor: Marica Barać, 21. 12. 2022.

U ponedjeljak, 19. prosinca 2022. učenici 2.f1.e i 2.b razreda Tehničke i industrijske škole Ruđera Boškovića u Sinju pod vodstvom svojih nastavnika Nikoline Ratković, Neli Šimleše Željka Milanovića sudjelovali su po četvrti put zaredom u eko akciji u sklopu kolektivne kampanje sadnje stabala naziva „Zasadi stablo, ne budi panj!“ na nacionalnoj razini.

Prvi dio eko akcije odnosio na radionicu koja se sastojala od prezentacije za navedenu kampanju i kviza u programu kahoot pod vodstvom nastavnica Nikoline Ratković i Neli Šimleše, a sudjelovali su učenici 1.e 2.f razreda.

Drugi dio akcije odnosio se na sadnju stabla u dvorištu škole. Sadnju su obavili učenici 2.b razreda u zanimanju stolar pod vodstvom nastavnika Željka Milanovića i ravnateljice Marice Barać koji su odabrali nordijsku jelku (abies normanniana) kako bi krasila novouređeni prostor u školskom dvorištu.

Prigodni video pogledajte u prilogu ispod fotografija.

Priloženi dokumenti:
Zasadi_stablo,_ne_budi_panj!_(19._12._2022.)_(1).mp4 (19.64 MB)