Tjedan sjećanja na Vukovar i Škabrnju 2022. - Poziv na sudjelovanje učeničkim literarnim radovima

Autor: Marica Barać, 21. 10. 2022.

Od 14. do 18. studenoga Hrvatska udruga Benedikt organizira povijesno kulturnu manifestaciju Tjedan sjećanja na Vukovar i Škabrnju i spomen čin ,,I u mom gradu Vukovar svijetli“.

Jedna od tema ovogodišnjeg programa bit će posvećena djeci, njihovim vršnjacima koji su stradali u Domovinskome ratu; ubijeni, poginuli, ranjeni ostali bez svojih najmilijih te ovim putem pozivaju profesore i mentore na sudjelovanje učeničkim literarnim sastavcima u prozi ili stihu.

Odabrane radove možete poslati na adresu u Dubrovačkoj 15, do 1. studenog s nazivom škole, imenom učenika/ce, razreda, mentora odnosno učitelja/ice, profesora/ice hrvatskoga jezikaili na e-mail: hrvatska.udruga.benedikt@gmail.com.