Festival izvrsnosti

Autor: Toni Dukić, 1. 6. 2022.

CI SDŽ ove godine po prvi put organizira Festival izvrsnosti - jedinstveni dvodnevni događaj na kojem će polaznici koji sudjeluju u programima CI SDŽ sa svojim mentorima imati priliku jedni drugima, svojim roditeljima, rodbini, prijateljima i nastavnicima te široj javnosti predstaviti svoja iskustva i projekte koje su proveli u ovoj školskoj godini.

Festival izvrsnosti održat će se 2. i 3. lipnja, u Amfiteatru Salone, a planirano vrijeme održavanja je od 18:00 do 22:00 sata. U program će biti uključeni polaznici i mentori programa Dalmatinski suvenir, Čuvari baštine, CI multimedije i jezika, izvanškolskih programa CI matematike, prirodoslovlja, novih tehnologija i informatike te učenici koji sudjeluju u nekim našim manjim projektima. Svi zainteresirani moći će vidjeti jedinstvene projekte nastale u programu Čuvari baštine, pratiti dodjelu Oskara izvrsnosti CIMAJ i ostalih nagrada, kupiti suvenire u sajmišnom prostoru kao i uživati u zabavnom dijelu programa i druženju s našim polaznicima i njihovim mentorima.

Više o festivalu možete pronaći na sljedećoj poveznici: https://ci-sdz.hr/festival-izvrsnosti/

- Ovim putem pozivamo Vas, Vaše djelatnike i učenike - pridružite nam se kao posjetitelji na ovom jedinstvenom događaju gdje će svi zainteresirani moći vidjeti sadržaje, aktivnosti i projekte programa CI SDŽ. Ulaz je besplatan, te Vas molimo da informaciju podijelite sa svima za koje procjenjujete da bi ih ovaj događaj mogao zanimati- učenicima i njihovim roditeljima te djelatnicima škole. U prilogu su plakat, letci i program, pa vas molimo da u skladu sa svojim mogućnostima distribuirate materijale (web stranica škole, plakat na ulazu škole i slično) - poručuju iz CI SDŽ.

Parking će biti osiguran na sljedećoj lokaciji: https://goo.gl/maps/GPdhEfpvM1dNKioKA

Priloženi dokumenti:
CI_SDŽ_-dopis_ravnatelji_Festival_izvrsnosti.pdf (125.97 KB)