Prigodan poklon za uspjehe na održanim natjecanjima

Autor: Marica Barać, 24. 3. 2022.

Nakon uspješno odrađenih natjecanja, jučer smo nagradili učenike koji su uspješno predstavljali našu školu na ukupno šest natjecanja, uručivši im prigodan poklon.

Među nagrađenim učenicima su dvojica koja su se plasirala na županijsko natjecanje iz engleskog jezika, a tamo su također ostvarili dobar plasman. Također, svoj dar su dobili učenici koji su predstavili školu na ukupno pet natjecanja iz strukovnih disciplina: stolarstvo, kućne instalacije, električne instalacije, vožnja motornog vozila i prometna tehnologija.

Velik uspjeh je postignut iz disciplina kućne instalacije i prometna tehnologija, gdje smo ostvarili plasman na državne smotre.

Hvala učenicima i njihovim mentorima, koji su najbolja promocija svega što radimo u školi.