Konferencija Enter - Tko hoće, nađe način. Tko neće, nađe izgovor!

Autor: Toni Dukić, 7. 12. 2021.

ENTER konferencija obrazovanja i povezanih industrija, organizira se u cilju razvoja i unapređenja odgojno-obrazovnog sustava i jačanja veza s povezanim industrijama.

Ima razvojnu, edukacijsku i promocijsku ulogu za sve dionike odgojno-obrazovnog sustava koji na bilo koji način sudjeluju u ostvarenju potencijala visokomotiviranih i potencijalno darovitih učenika.

Ovogodišnja konferencija zamišljena je kao multitematski i interaktivni događaj koji će uključivati više događanja istovremeno, kako bi se pronašlo nešto za svakoga: odgojno-obrazovne djelatnike različitih profila, učenike, roditelje, ali i širu javnost. Na konferenciju će se moći prijaviti svi zainteresirani, tako da očekujemo odaziv ne samo iz odgojno-obrazovnog sustava, nego i iz javnog i privatnog sektora.

Konferencija će se održati 10.- 11. prosinca 2021. u Spaladium Areni u Splitu. Više detalja pronađite OVDJE.

Na konferenciji će izlagati i naša prof. fizike Marija Gaurina. Tema njezinog izlaganja je "Aktivno učenje- digitalno pripovijedanje i nijema videa".

Više o njezinom predavanju pronađite OVDJE.