TIŠ Ruđera Boškovića u Sinju službeno stekla naziv Škola ambasador EU parlamenta

Autor: Toni Dukić, 29. 10. 2021.

Junior ambasadori Europskog parlamenta sa svojim senior ambasadarom su uspješno svladali sve module programa Škola ambasador Europskog parlamenta te smo time stekli status Škola ambasador Europskog parlamenta.

Velik je to uspjeh budući da su imali vrlo malo vremena odraditi sve zadaće jer smo se u program uključili tek u ožujku ove godine. Kao nagrada i poticaj za daljnji rad su stigle potvrde Ureda Europskog parlamenta te ploča koja krasi ulaz škole.

Valja istaknuti da je interes za ovaj program ogroman te će se priključiti novi junior ambasadori, a od ove školske godine program je dio Školskog kurikula te će ga izvoditi ukupno tri senior ambasadora: Toni Dukić, Nikolina Ratković te ravnateljica Marica Barać.