Autor: Marica Barać, 14. 5. 2021.

Civilno društvo Ženska soba uputilo je molbu roditeljima Poziv za roditelje i sudjelovanje na javnom predavanju "Seksualno nasilje nad i među djecom i mladim".

Javno predavanje će se održati online putem u ponedjeljak 17. svibnja 2021. godine s početkom u 18:00 sati do 19:00 sati.

Tijekom predavanja bit će obrađena tema seksualnog nasilja nad i među djecom i mladima, a poseban naglasak bit će stavljen na prepoznavanje znakova koje ukazuju da dijete doživljava nasilje, kao i o mogućnostima zaštite, pomoći i podrške djeci.

Nakon predavanja, bit će ostavljen prostor za pitanja i diskusiju. Predavanje je besplatno.

Zainteresirani roditelji se mogu prijaviti najkasnije do 17. svibnja 2021. godine do 12 sati putem e-maila na: silvia@cgiporec.hr

Prijavljenim roditeljima će biti proslijeđena poveznica za uključenje na predavanje.

Priloženi dokumenti:
Poziv_na_predavanje_za_roditelje_17.05.pdf (150.97 KB)