U TIŠ Ruđera Boškovića održano natjecanje ‘Kućne instalacije’

Autor: Toni Dukić, 27. 4. 2021.

U Tehničkoj i industrijskoj školi Ruđera Boškovića u Sinju je održano međužupanijsko izlučno natjecanje iz discipline Kućne instalacije.

Natjecala su se dva učenika 3.H razreda Sandro Matić i Mate Lovrić, uz mentoriranje prof. Marka Buratovića. Ostvarili su peto mjestu u ukupnom poretku.

Valja napomenuti da se natjecanje održalo on-line, a sve je budnim oko pratilo Prosudbeno povjerenstvo iz Šibenika. Treba pohvaliti učenike koji su pokazali zavidne sposobnosti te će nakon završetka školovanja biti itekako sposobni za rad kod obrtnika.

‘Hvala svima koji su sudjelovali u organizaciji natjecanja, a na poseban način našim učenicima, njihovom mentoru te trojcu koji je zaslužan za tehničku realizaciju natjecanja: informatičaru Ivanu Vuliću, tehničaru Sretanu Ugrinu i snimatelju Toniju Dukiću. Također, zahvaljujem se i nastavnicima Stevi Koziću i Zdravku Peši, koji su bili uvijek na usluzi tijekom pripreme učenika za natjecanje’, kazala je ravnateljica Marica Barać.