Odličan uspjeh naših učenika na on-line kvizu "Koliko poznaješ Hrvatski sabor?"

Autor: Toni Dukić, 17. 3. 2021.

David Kamber, Tomislav Katić i Ivan Galić, učenici 4.C razreda, sudjelovali su na on-line kvizu "Koliko poznaješ Hrvatski sabor te su postigli odličan uspjeh.

Od ukupno 41 ekipe osvojili su 15. mjesto s postotkom riješenosti 72,08%. Dodajmo da su prvoplasirani riješili 84,5% testa, dok su posljednji imali 49%.

Treba pohvaliti i njihove zamjene Marina LabrovićaMarka Prolića Jakova Gabrila, koji su se vrijedno pripremali za kviz i bili u pripravnosti ukoliko bi netko od njihovih kolega iz razreda bio spriječen nastupiti. Učenike je vodila prof. Perinka Čavčić, nastavnica Politike i gospodarstva.