Autor: Matea Bešlić, 25. 10. 2018.

Na temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi ( NN 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11,16/12.,86/12, 94/13, 136/14, 152/14, 7/17 I 68/18) ravnatelj Tehničke i industrijske škole Ruđera Boškovića u Sinju raspisuje:

za popunu radnih mjesta:

1. NASTAVNIK PRAKTIČNE NASTAVE ELEKTROSTRUKE, na određeno nepuno radno vrijeme, 13,5 sati nastave tjedno
  2. NASTAVNIK RADIONIČKE VJEŽBE ELEKTROSTRUKE, na nedređeno nepuno radno vrijeme, 12 sati nastave tjedno
  3. NASTAVNIK STRUKOVNIH PREDMETA IZ PODRUČJA STROJARSTVA, na nedređeno nepuno radno vrijeme, 5 sati nastave tjedno

Uz uredno potpisanu prijavu kandidat/kinja je dužan priložiti:

- životopis,

- presliku domovnice,

- presliku dokaza o stupnju i vrsti stručne spreme,

- preslik uvjerenja da se protiv osobe ne vodi kazneni postupak (ne starije od 6 mjeseci)

- potvrdu o podacima iz matične evidencije Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje

Kandidat/kinja koji se poziva na prednost pri zapošljavanju prema posebnom zakonu, dužan/a je u prijavi na Natječaj pozvati se na to pravo i priložiti dokaze o ostvarivanju prava prednosti na koje se poziva. Kandidat/kinja koji/a se poziva na pravo prednosti prilikom zapošljavanja u skladu s člankom 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju  osoba s invaliditetom (NN 157/13., 152/14.) uz prijavu na Natječaj dužne su, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i dokaz o utvrđenom statusu osobe s invaliditetom.              Kandidat/kinja koji/a može ostvariti pravo prednosti prilikom zapošljavanja prema čl. 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17) uz prijavu na Natječaj dužan/a je priložiti osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja:

Natječaj je objavljen na mrežnim stranicama i oglasnoj ploči HZZ-e, te mrežnim stranicama i oglasnoj ploči škole. Sukladno članku 13. Zakona o ravnopravnosti spolova na Natječaj se mogu  prijaviti osobe oba spola. Rok za dostavu prijava je  8 dana od dana objave Natječaja. O rezultatima izbora kandidati će biti obaviješteni  po izvršenom izboru. Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

Prijave slati na adresu:

Tehnička i industrijske škole Ruđera Boškovića u Sinju, Dinka Šimunovića 12, 21230 Sinj s naznakom „Za Natječaj“.

Priloženi dokumenti:
TEKST_NATJECAJA.pdf (210.98 KB)