Treći upisni rok

Autor: Matea Bešlić, 31. 8. 2018.

Objava okvirnog broja slobodnih mjesta:

STOLAR- 9

AUTOELEKTRIČAR- 1

ELEKTROINSTALATER- 5

(učenici moraju donijeti liječničku svjedodžbu medicine rada za zanimanje koje upisuju i 4 ugovora o naukovanju koje kupuju u knjižari, a ugovori moraju biti potpisani od strane roditelja, te potpisani i pečatirani od strane licenciranog obrtnika)

IZNIMNO, kandidat koji u trenutku upisa nije u mogućnosti dostaviti liječničku svjedodžbu medicine rada, pri upisu dostavlja potvrdu obiteljskog liječnika, a liječničku svjedodžbu medicine rada dostavlja školi najkasnije do kraja prvoga polugodišta prvoga razreda.

Kandidat koji upisuje program obrazovanja za vezane obrte dužan je, pri upisu ili najkasnije do kraja prvog polugodišta prvog razreda, dostaviti školi liječničku svjedodžbu medicine rada i sklopljen ugovor o naukovanju.