CENTRI IZVRSNOSTI SPLITSKO-DALMATINSKE ŽUPANIJE – JAVNI POZIV

Autor: Matea Bešlić, 23. 10. 2017.

• JAVNI POZIV ZA PRIJAVU UČENIKA NA TESTIRANJE I STJECANJE STATUSA POLAZNIKA CENTRA IZVRSNOSTI IZ:  MATEMATIKE, INFORMATIKE, NOVIH TEHNOLOGIJA

• JAVNI POZIV ZA PRIJAVU NASTAVNIKA TE DRUGIH ZAINTERESIRANIH ZA STJECANJE STATUSA MENTORA I ZA RAD U CENTRU IZVRSNOSTI IZ: MATEMATIKE, INFORMATIKE, NOVIH TEHNOLOGIJA

Splitsko-dalmatinska županija pokrenula je projekt „CENTRI IZVRSNOSTI SPLITSKO-DALMATINSKE ŽUPANIJE“ s namjerom stvaranja sustavnih okvira za prepoznavanje, uključivanje i rad s potencijalno darovitim učenicima, ali i otvaranje mogućnosti rada i napredovanja darovitih mentora.

Centri trebaju okupiti najbolje, potencijalno darovite učenike odabrane putem prethodnog testiranja, a temeljem iskazanog interesa i postupka prijava.

Centri, također, trebaju okupiti najbolje nastavnike - mentore za rad upravo s potencijalno darovitim učenicima kroz posebno kreirane module odabrane temeljem prijave na Javni poziv i iskazom zainteresiranosti.

ONLINE PRIJAVA ZA UČENIKE

ONLINE PRIJAVA ZA MENTORE

Rok za prijavu kandidata istječe u utorak, 31. listopada 2017. godine u 23:59 kada će poveznica za prijavu biti zatvorena.

Više o svemu na sljedećim webstranicama:

www.dalmacija.hr

ci.sdz.hr