NATJEČAJ za zasnivanje radnog odnosa

Autor: Matea Bešlić, 16. 11. 2016.

Tehnička i industrijska škola Ruđera Boškovića u Sinju raspisuje NATJEČAJ za zasnivanje radnog odnosa za radna mjesta:

1. NASTAVNIK MATEMATIKE (M/Ž) - 1 izvršitelj na neodređeno vrijeme za 31 sat rada tjedno

2.  NASTAVNIK ZA NASTAVNI PREDMET „PRVA POMOĆ U CESTOVNOM

PROMETU“ (M/Ž) -  1 izvršitelj na neodređeno vrijeme za 3,6 sati rada tjedno

3.  STRUKOVNI UČITELJ ZA NASTAVNI PREDMET „ UPRAVLJANJE MOTORNIM   VOZILOM“ (M/Ž)  -  1 izvršitelj na neodređeno vrijeme s nepunim radnim vremenom od 15,7 sati rada tjedno

Uz prijavu kandidati su dužni priložiti:

- životopis,

- dokaz o stečenoj stručnoj spremi,

- domovnicu,

- uvjerenje da nisu kažnjavani i da se ne vodi postupak u smislu odredbe članka 106. Zakona o  odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi („NN“, broj: 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12,16/12 , 86/12, 126/12, 94/13 i 152/14) ne starije od 6 mjeseci od dana objave natječaja,

-potvrda HZMIO o radnom stažu.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu, dužni su uz prijavu priložiti, pored dokaza o ispunjavaju traženih uvjeta, svu potrebnu dokumentaciju iz koje je vidljivo spomenuto pravo.

Sukladno članku 13. Zakona o ravnopravnosti spolova  na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Rok za  primanje prijava kandidata je 8 dana od dana objave natječaja na mrežnim stranicama i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.

Natječaj je objavljen na mrežnim stranicama i oglasnoj ploči Škole.

Nepotpune i nepravodobne prijave na natječaj neće se razmatrati.

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta natječaja podnose se na adresu:

Tehnička i industrijska škola Ruđera Boškovića u Sinju, Dinka Šimunovića 12, 21230 Sinj.

Obavijest o rezultatima natječaja dostavit će se kandidatima natječaja i objavit  će  se na mrežnim stranicama i oglasnoj ploči Škole.

Natječaj objavljen na mrežnim stranicama i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje dana 16. studenoga 2016.

Priloženi dokumenti:
Natjecaj_za_slobodna_radna_mjesta.pdf (43.25 KB)