Natječaj za upis u I. razred

Autor: Matea Bešlić, 10. 6. 2016.

Natječaj za upis sadrži:

1. popis programa obrazovanja i broj upisnih mjesta
2. rokove za upis učenika u I. razred
3. predmet posebno važan za upis koji određuje srednja škola
4. natjecanje iz znanja koje se vrednuje pri upisu
5. popis zdravstvenih zahtjeva
6. popis potrebnih dokumenata koji su uvjet za upis u pojedini program obrazovanja
7. datum održavanja provjere znanja stranog jezika za učenike koji u osnovnoj školi nisu učili engleski jezik
8. popis stranih jezika koji se izvode u školi kao obvezni nastavni predmet

KOD OBRAZOVNOG PROGRAMA JMO (jedinstveni model obrazovanja) učenici moraju donijeti liječničku svjedodžbu medicine rada za to zanimanje i 4 ugovora o naukovanju (koje kupuju u knjižari, a ugovori moraju biti potpisani od strane roditelja, te potpisani i pečatirani od strane licenciranog  obrtnika).

Učenici primljeni u zanimanje VOZAČ MOTORNOG VOZILA, ELEKTROTEHNIČAR također moraju donijeti liječničku svjedodžbu medicine rada, kako bi se vidjelo da zadovoljavaju uvjete za to zanimanje, a učenici primljeni u zanimanje RAČUNALNI TEHNIČAR ZA STROJARSTVO i TEHNIČAR CESTOVNOG PROMETA moraju donijeti liječničku potvrdu nadležnog liječnika školske medicine.

Prilog 1. Tekst natječaja za upis u I. razred

Prilog 2. Popis licenciranih obrtnika. Izvor: webstranica Ministarstva poduzetništva i obrta

Prilog 3. Popis nastavnih planova i programa

Priloženi dokumenti: