POZIV ZA NASTAVAK OBRAZOVANJA

Autor: Matea Bešlić, 11. 9. 2015.

Tehnička i industrijska škola Ruđera Boškovića u Sinju  objavljuje

POZIV ZA NASTAVAK OBRAZOVANJA UČENICIMA KOJI SU ZAVRŠILI OBRAZOVNE  PROGRAME U TRAJANJU OD TRI GODINE ZA ŠKOLSKU GODINU 2015./2016.

Učenici koji su završili obrazovni program u trajanju od tri godine, mogu u roku od dvije godine od dana završetka strukovnog programa nastaviti školovanje za višu razinu kvalifikacije nastavljanjem obrazovanja u statusu redovitog učenika za slijedeća zanimanja:

- RAČUNALNI TEHNIČAR ZA STROJARSTVO

- ELEKROTEHNIČAR i

- TEHNIČAR CESTOVNOG PROMETA

Nastavak obrazovanja za višu razinu kvalifikacije u statusu redovitog učenika moguće je ostvariti:

- ukoliko učenik nastavlja obrazovanje unutar istog obrazovnog sektora u kojemu je prethodno završio svoje strukovno obrazovanje;
- ukoliko je učenik tijekom svih godina prethodnoga obrazovanja ostvario ukupan prosjek ocjena zaokružen na dvije decimale i to najmanje 3,50.

Uz pisani zahtjev za nastavak školovanja učenici su dužni priložiti:

- svjedodžbe prvog, drugog i trećeg razreda,

- svjedodžbu o završnom radu,

- domovnicu i

- rodni list.

Rok za predaju zahtjeva je 21. rujna 2015.

Tekst poziva možete pronaći u privitku.

Priloženi dokumenti:
Poziv_za_nastavak_obrazovanja.pdf (25.61 KB)