JESENSKI UPISNI ROK

Autor: Matea Bešlić, 17. 8. 2015.

Natječaj za upis sadrži:

1. popis programa obrazovanja i broj upisnih mjesta
2. rokove za upis učenika u I. razred

KOD OBRAZOVNOG PROGRAMA GDJE PIŠE JMO (jedinstveni model obrazovanja) učenici moraju donijeti liječničku svjedodžbu medicine rada za to zanimanje i 4 ugovora o naukovanju (koje kupuju u knjižari, a ugovori moraju biti potpisani od strane roditelja, te potpisani i pečatirani od strane licenciranog  obrtnika).

Učenici primljeni u zanimanje VOZAČ MOTORNOG VOZILA  također moraju donijeti liječničku svjedodžbu medicine rada, kako bi se vidjelo da zadovoljavaju uvjete za to zanimanje.

1. POPIS PROGRAMA OBRAZOVANJA I BROJ UPISNIH MJESTA

RAZRED NAZIV OBRAZOVNOG PROGRAMA TRAJANJE OBRAZOVANJA BROJ UČENIKA
  VODOINSTALATER 3 5
  AUTOELEKTRIČAR 3 6
  ELEKTROMEHANIČAR 3 5
  VOZAČ MOTORNOG VOZILA 3 1
  STOLAR 3 3

2. ROKOVI ZA UPIS UČENIKA- JESENSKI UPISNI ROK

OPIS POSTUPAKA DATUM
Početak prijava u sustav i prijava obrazovnih programa 24.8.2015

Dostava osobnih dokumenata, svjedodžbi i ostale dokumentacije za kandidate izvan redovitoga sustava obrazovanja RH

Dostava dokumentacije redovitih učenika (stručno mišljenje HZZ-a i ostali dokumenti kojima se ostvaruju dodatna prava za upis i sl.)

24.8.2015.
Završetak prijave obrazovnih programa koji zahtijevaju dodatne provjere 25.8.2015.
Provođenje dodatnih ispita i provjera te unos rezultata 26.8.-27.8.2015.

Završetak prigovora na osobne podatke, ocjene, natjecanja, rezultate dodatnih provjera i podatke na temelju kojih se ostvaruju dodatna prava za upis

Završetak unosa rezultata popravnog ispita

Brisanje s lista kandidata koji nisu zadovoljili uvjete

28.8.2015.

Zaključavanje odabira obrazovnih programa

Početak ispisa prijavnica

31.8.2015.
Krajnji rok za zaprimanje potpisanih prijavnica (učenici donose razrednicima, a ostali kandidati šalju Središnjem prijavnom uredu) 2.9.2015.
Objava konačnih ljestvica poretka 3.9.2015.

Dostava dokumenata koji su uvjet za upis u određeni program obrazovanja (potvrda liječnika školske medicine, liječnička svjedodžba medicine rada, ugovor o naukovanju i ostali dokumenti kojima su ostvarena dodatna prava za upis) srednje škole

Dostava potpisanog obrasca o upisu u 1. razred srednje škole (upisnice) u srednju školu u koju se učenik upisao

4.9.2015.