Promidžbena kampanja „Sveučilišni studijski programi na HVU i zanimanje vojni pilot“ i u našoj školi

Autor: Toni Dukić, 17. 10. 2023.

Od listopada do prosinca ove godine, Ministarstvo obrane i Oružane snage Republike Hrvatske provodi promidžbenu kampanju pod nazivom "Sveučilišni studijski programi na Hrvatskom vojnom učilištu i zanimanje vojni pilot".

U sklopu te kampanje, imali smo čast primiti predstavnike Ministarstva obrane u našoj školi.

Cilj kampanje bio je predstaviti učenicima naše škole sveučilišne studijske programe na Hrvatskom vojnom učilištu i zanimanje vojni pilot. Na predavanju su sudjelovali učenici četvrtih razreda, koji se nalaze na životnoj prekretnici i važnom odlukom o nastavku školovanja.

Naši učenici iz 4.A, 4.C i 4.F razreda aktivno su sudjelovali u ovom događaju. Imali su priliku postavljati pitanja, razgovarati s predstavnicima MORH-a, te dobiti prve informacije o studijskim programima na Hrvatskom vojnom učilištu.

Hvala svima koji su sudjelovali, jer zajedničkim snagama možemo pružiti našim učenicima najbolje šanse za njihovu budućnost.

Radujemo se budućim prilikama za suradnju i podršku našim učenicima u njihovom obrazovnom putovanju.