Održana radionica "Putevima digitalnih kompetencija"

Autor: Marica Barać, 5. 3. 2020.

CARNET-ov program "e-škole" se provodi od ožujka 2015. godine, kada je u pilot projektu sudjelovala 151 hrvatska škola.

Opći cilj programa e-Škole pridonosi jačanju kapaciteta osnovnoškolskog i srednjoškolskog obrazovnog sustava s ciljem osposobljavanja učenika za tržište rada, daljnje školovanje i cjeloživotno učenje, a u nastavi će se provoditi od školske godine 2020./2021.

Dio projekta je i TIŠ Ruđera Boškovića u Sinju, a tim povodom je u našoj školi održana radionica "Putevima digitalnih kompetencija", na kojoj su profesori saznali najbitnije činjenice o projektu "e-škole". Predavanje je održala Alenka Šimić.