Darivanje krvi u TIŠ Ruđera Boškovića

Autor: Toni Dukić, 18. 8. 2020.

Gradsko društvo Crvenog križa Sinj u četvrtak, 20. kolovoza organizira još jednu akciju dobrovoljnog darivanja krvi. Akcija će se održati u TIŠ Ruđera Boškovića u Sinju od 9 do 13 sati.

Akcije dobrovoljnog darivanja krvi i dalje se organiziraju po strogim odredbama HZJZ kao i Crvenog križa.

Darivanju krvi mogu pristupiti zdrave osobe od 18 do 65 godina koje nisu bile izvan Hrvatske u posljednjih mjesec dana, nisu bile zaražene ili su bile u kontaktu s osobama koje su zaražene ili se nalaze u samoizolaciji te osobe koje su imale simptome infekcije dišnih putova, temperature, kašalja, kratak dah kao i otežano disanje.