Dvije akcije za zdravi život bez nasilja

Autor: Toni Dukić, 18. 9. 2020.

Udruga SRMA - Sinj provodi akciju pod nazivom "Dvije akacije za zdravi život bez nasilja".

Nedjelja 20. rujan – 18 sati – vožnja biciklom i šetnja od zemljanog parkinga kod autobusnog kolodvora do Piketa i nazad – obilježavamo Međunarodni dan bez automobila (21. rujan);

Ponedjeljak 21. rujan – 10 sati – Pijaca – javna akcija podjele letaka povodom Nacionalnog dana borbe protiv nasilja nad ženama (22. rujan) – u suradnji s Odjelom prevencije Policijske uprave Splitsko-dalmatinske i Policijskom stanicom Sinj.

- Pozivamo volontere i građana da nam se pridruže i svojim sudjelovanjem pridonesu promociji i izgradnji zdravih stilova života bez nasilja, poručuju iz Udruge.