Održana akcija darivanja krvi

Autor: Toni Dukić, 20. 8. 2020.

Akciji je pristupilo 59 davatelja, a 10 ih je odbijeno zbog manjih zdravstvenih problema. Među današnjim davateljima je 6 osoba koje su po prvi put darovale krv.

Danas je u Tehničkoj i industrijskoj školi Ruđera Boškovića u Sinju održana akcija dobrovoljnog darivanja krvi.

Ukupno je sakupljeno 49 doza krvi za potrebe Odjela za transfuziju Kliničkog bolničkog centra Split.

Iz sinjskog Crvenog križa zahvaljuju svima koji su se odazvali na akciju te najavljuju sljedeću koja će se održati u subotu, 29. kolovoza u Sinju, također u prostorijama Tehničke i industrijske škole Ruđera Boškovića.