Obavijest o telefonskoj liniji za pomoć maturantima i njihovim roditeljima

Autor: Toni Dukić, 21. 5. 2020.

U Mreži telefona za psihološku pomoć Hrvatske psihološke komore i Hrvatskog psihološkog društva otvorena je linija za telefonsku pomoć maturantima i njihovim roditeljima.

Maturanti se nalaze u jednom od najvažnijih perioda u svom životu, trenutku u kojem moraju donijeti odluku za nastavak svog životnog puta. Uz sve to, kriza izazvana epidemijom bolesti COVID-19 utjecala je to da oni o nekim stvarima još uvijek nemaju jasan odgovor.

Stoga, kako bi se maturantima i njihovim roditeljima pomoglo u ovom stresnom periodu otvorena je posebna linija za psihološku pomoć maturantima 091/5516 951, svakim danom od 8 do 22 sata.