Na RTL2 televiziji počinje nastava za srednjoškolce

Autor: Toni Dukić, 21. 3. 2020.

Ministarstvo znanosti i obrazovanja u suradnji s RTL-om od ponedjeljka, 23. ožujka započinje emitiranje nastave za srednjoškolce na programu RTL2. Nastavu će na RTL2 televiziji moći pratiti učenici svih razreda srednje škole, uključujući i maturante i to u vremenu od 8 do 12 sati.

Raspored sati i videolekcije bit će dostupni i online na internetskoj stranici Ministarstva i RTLPlayu.

Svaka opcija praćenja nastave ima i svoju rezervu (backup). Nastavu na daljinu učenici mogu pratiti na mrežnim stranicama Škole za životna pripadajućem YouTube kanalu Škole za život te kanalu RTL2.

Za sve obrazovne sadržaje osigurani su alternativni kanali tako da je učenicima u svakom trenutku barem jedan od njih dostupan, ističu iz Ministarstva znanosti i obrazovanja.