Nastava na daljinu, raspored

Autor: Marica Barać, 18. 3. 2020.

Na poveznicama niže možete pronaći rasporede nastavnih sati za izvođenje nastave na daljinu, kao i rasporede emitiranja obrazovnih sadržaja putem televizijskih programa.

! VAŽNE INFORMACIJE !

MZO će isporučivati osnovni raspored sati za cijelu Hrvatsku za sve nastavnike koji nemaju spremna online predavanja.

Ako nastavnik ima gotova svoja predavanja, njegovi učenici ne moraju pratiti sadržaj koji je isporučio MZO, nego predmetni nastavnik u virtualnom razredu isporučuje sadržaj i aktivnost.

- Pozivamo sve nastavnike da snimaju sadržaje te da nam svoja uspješna video predavanja u trajanju od 15 minuta dostave na kurikulum@mzo.hr kako bismo i drugima omogućili njihovo korištenje. Potrebno nam je preko 300 video lekcija tjedno, rekli su iz MZO-a.

Srijeda:

1. razred, 2. razred, 3. razred, 4. razred ;

Četvrtak:

1. razred, 2. razred, 3. razred, 4. razred.

Sve ostale video lekcije za osnovnu i srednju školu dostupne su na mrežnim stranicama Škole za život.