Održan turnir u stolnom tenisu

Autor: Matea Bešlić, 20. 12. 2019.

U našoj je Školi održan tradicionalni božićno-novogodišnji turnir srednjih škola grada Sinja u stolnom tenisu.

Na turniru je nastupilo 96 učenika i 18 učenica, a u organizaciji su sudjelovali "Stolnoteniski klub Sinj" i naša škola.

U konkurenciji učenica 1. mjesto osvojila je Barbara Kojić (Tehnička i industrijska škola Ruđera Boškovića u Sinju), 2. mjesto Paula Jukić (Srednja strukovna škola bana Josipa Jelačića Sinj), a 3. mjesto Tina Milanović i Katja Katić (Srednja strukovna škola bana Josipa Jelačića Sinj).

U konkurenciji učenika 1. mjesto osvojio je Petar Nediljko Ljubičić (Tehnička i industrijska škola Ruđera Boškovića u Sinju), 2. mjesto Domagoj Ćurković (Gimnazija Dinka Šimunovića), a 3. mjesto Ante Glavinić (Tehnička i industrijska škola Ruđera Boškovića u Sinju).

Za istaknuti je da je učeniku Petru Nediljku Ljubičiću ovo treći osvojeni turnir u tijeku školovanja.

Prigodne nagrade i poklone najboljima uručili su ravnateljica škole Marica Barać i predsjednik "Stolnoteniskog kluba Sinj"  Mladen Šuić.

Čestitamo svim pobjednicama i pobjednicima te se nadamo da će se ovo uzbudljivo sportsko druženje nastaviti i u budućnosti.